Konference, semináře a mediální podpora platformy IT People

Semináře a konference v rámci Týdne pro Digitální Česko 20. – 24. 11. 2023

Semináře a konference v roce 2024

Mediální podpora podniků a jejich úspěšných projektů

Semináře a konference v rámci Týdne pro Digitální Česko

Týden pro Digitální Česko zastřešuje Kabinet místopředsedy vlády pro digitalizaci při Úřadu vlády ČR. Platforma IT People akci partnersky mediálně pokrývá. Zajišťuje natáčení a mediální výstupy jak ze slavnostního zahájení, tak z vybraných akcí během celého týdne.

Navíc v týdnu 20. – 24. 11. členové Platformy IT People z řad firem a tří předních univerzit (UK, UJEP, ČZU) připravily na téma vzdělávání, digitalizace, umělé inteligence a programování celkem 12 seminářů a k nim připojí jednu víkendovou konferenci.

Tyto aktivity jsou obsahově koncipovány spíše pro širokou veřejnost, začínající programátory a osoby zabývající se vzděláváním.

Semináře a konference v roce 2024

Pro zájemce, kterým časově nebo tematicky nevyhovují nejbližší akce v rámci Týdne pro Digitální Česko, Platforma IT People připravuje tematické semináře, odborné konference a společenské akce pro rok 2024.

Máte-li zájem o pozvání na tyto akce z předstihem, zašlete na email dominika.kovarova(zavinac)itpeoplecz.cz kontakty na osoby ve vaší společnosti, které ve vaší firmě mají zodpovědnost za následující oblasti:

  • IT a digitalizace podniku
  • HR a vzdělávání v podniku
  • udržitelnost, společenská odpovědnost a ESG.

Zájemcům budou poslány nabídky bezplatných akcí, které budou vedeny odborníky v příslušných oborech.

Mediální podpora podniků a jejich projektů

Platforma IT People spouští od prosince 2023 zpravodajské servery, které se zaměří na oborová témata a úspěšné inspirativní příběhy podniků.

ITpeoplecz.cz
Připravovaný zpravodajský server na doméně www.itpeoplecz.cz bude zveřejňovat zprávy a odborné informace týkající se zavádění digitálních technologií, úspěšné příběhy digitalizace podniků a informace o dotačních programech pro podporu digitalizace, automatizace a digitální transformace.

Cirkula.cz
Připravovaný zpravodajský server na doméně www.cirkula.cz bude poskytovat zprávy a odborné informace týkající se udržitelného podnikání a úspěšných ekologických projektů podniků spolu s informacemi o dotačních programech pro podporu přechodu na udržitelné podnikání.

EDUklub.cz
Připravovaný zpravodajský server na doméně www.eduklub.cz bude vedle současné podpory učitelům poskytovat podnikům a rekvalifikačním agenturám informace týkající se způsobů moderního vzdělávání, možností spolupráce škol a firem a způsobu rozvoje zejména digitálních kompetencí zaměstnanců

Máte-li zájem o zveřejnění inspirativního příběhu vašeho podniku nebo chcete jinak navázat spolupráci při tvorbě tvorbu zpravodajských webů, kontaktujte nás na emailu monika.kroupova(zavinac)itpeoplecz.cz

Přejít nahoru